Стильна акустична система Remax RB-M9, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр завдяки своїй незвичайній універсальній формі. Усередині встановлені 2 широкодіапазонні динаміки потужністю 3.5 Ватів кожен, що створюють насичений стереозвук із чіткими потужними "басами". І незважаючи на мініатюрний дизайн, бездротова колонка Remax RB-M9 потужно відтворює басі, що помітно перетворити навіть вечірку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Вага | 0.18 кг |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 4 до 10 годин |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | до 10 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | Немає |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | від акумулятора, від USB |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 175 х 175 х 40 мм |
| Роз'єм заряджання | micro-USB |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | white |
| Частотний діапазон | 150 — 18 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴



