
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture GT-BE19000 (90IG0850-MO9A0V) Black DS
37 639 ₴
- В наявності
- Код: 90IG0850-MO9A0V-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ROG Rapture WiFi 7 продовжує розширювати межі того, що можливо для ігор і роботи в мережі. ROG Rapture GT-BE19000 — це найкращий тридіапазонний 12-потоковий ігровий маршрутизатор WiFi 7, створений для комп'ютерів наступного покоління, зі швидкістю до 1,9 Гбіт/с, потужною дротовою пропускною здатністю 31 Гбіт і новим способом прискорення ігрового процесу.
Стрибок вперед з WiFi 7
Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be) містить усі переваги Wi-Fi 6/6E і розширює кілька наявних стандартів Wi-Fi на абсолютно новий рівень, наприклад, пропускну здатність 320 МГц і 4K-QAM. І він представляє певні революційні функції, як-от Multi-Link Operation. Ці комбіновані технології забезпечують вищу швидкість, дуже низьку затримку та підвищену надійність. Ви можете насолоджуватися неперевершеним мережевим досвідом у будь-якому полі онлайн-боя.
ROG Rapture Pro обладнаний передовими технологіями та інноваційним дизайном, що гарантує вам задоволення від максимальної продуктивності без компромісів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 7 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 350.41 х 350.41 х 220.6 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 1376 Мбіт/сек + 5764 Мбіт/сек + 11529 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 10 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE19000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 639 ₴








