AGM Rattler TS19-256 і Rattler TS25-256 — компактні тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах. має тепловізійний детектор 256×192, 12 мкм та OLED-монітор 1024×768, який забезпечує чітке зображення у суворих умовах довкілля, а саме темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс, камуфляж тощо. монокуляр. Сфера застосування переважно у таких сценаріях, як патрулювання, полювання. і т.п. Від двох батарейок типу CR123A AGM Rattler TS-256 забезпечує до 4,5 години безперервної роботи. Також доступний вбудований модуль Wi-Fi для потокового передавання відео в реальному часі та запису відео/зображення через програму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вага | 520 г |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Матриця | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Відстеження найгарячішої точки | Немає |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 187х63х80 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024х768 |
| Роздільна здатність матриці | 256х192 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Відстань виявлення | 950 м |
| Знімок екрана | Да |
| Спектральний діапазон | немає даних |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | CR123 |
| Фокусна відстань | 19 мм |
| Цифрове збільшення | 1х, 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 416 ₴


