Матеріал — ABS пластик
Напруга 110-220 В
Частота 50 Гц
Вакуум-60 кПа
Номінальна потужність — 100 Вт
Максимальна потужність — 140 Вт
ЛЕД-індикатор роботи
Максимальна ширина пакета — 29 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумування пляшок | Немає |
| Вакуумування вологих продуктів | Да |
| Вакуумування сухих продуктів | Да |
| Вага | 0.6 кг |
| Вбудований ніж | немає |
| Габарити | 37 х 7 х 5.2 см |
| Тиск стиснення | немає даних |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 290 мм |
| Запайка без вакуумізації | Да |
| Індикація/Дісплей | індикація |
| Комплектація | вакуумний пакувальник, 10 пакетів (20 х 25 см) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відділення для пакетів у корпусі | немає |
| Живлення | мережа |
| Продуктивність насоса | немає даних |
| Регулювання ступеня вакуумування | немає |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | Немає |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴




