
Комутатор TP-Link TL-SL1226P (2xGE, 24хFE PoE+, 2xSFP/RJ-45, Max PoE 250 W) Ні DS
12 399 ₴
- В наявності
- Код: TL-SL1226P-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24 порти PoE + 10/100 Мбіт/с RJ45, 2 порти Gigabit RJ45 і 2 комбінованих слота Gigabit SFP Високий бюджет потужності PoE: до 30 Вт для кожного порту PoE і 250 Вт для всіх портів PoE м у розширеному режимі**, ідеально підходить для системи спостереження Приоритетний режим забезпечує високий пріоритет портів 1-8, що гарантує якість чутливих застосунків, а саме відеомонітор Режим ізоляції дає змогу розділяти трафік клієнта одним клацанням для підвищення безпеки та продуктивності. Під'єднай та грай, без потреби настроювання та встановлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 2 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | немає даних |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 250 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 180 х 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴
