Насичений звук та стильний дизайн. Створіть власну атмосферу з Harman Kardon Onyx Studio 8. Стильна та екологічна колонка виготовлена з перероблених матеріалів і поєднує в собі екологічний вибір та гарний дизайн. За витончену ручку з анодованого алюмінію цю портативну колонку можна перенести куди завгодно. А коли ви перенесете колонку з однієї кімнати до іншої та увімкніть живлення, Onyx Studio 8 автоматично відкалібрується для оптимізації відтворення звуку саме в цьому поміщенні. Ви можете легко використовувати Bluetooth для з'єднання відразу з двома пристроями та за чергою відтворювати улюблену музику. Або з'єднайте через бездротову зв'язок дві колонки Onyx Studio 8, щоб отримати ширшу та глибшу стереопанорами. Використовуєте весь день цю колонку для гучного зв'язку з чистим звуком або розслабляєтеся під свій улюблений плейлист — 8 годин роботи від аккумулятора дадуть вам можливість не перериватися на підзаряджання, пропускаючи щось важливе. Особливості: Чудова якість звуку Елегантний дизайн Автоматичне калібрування Потокове передавання через Bluetooth до 8 годин Екологічні матеріали Можливість з'єднати два динаміки для посилення стереофіфіку заповнює кімнату кришталево чистий звук у будь-яких умовах: і під час прослуховування улюбленої музики, і під час конференц-зв'язку. Елегантний дизайн Створена із високоякісних матеріалів колонка Onyx Studio 8 легко впишеться не тільки у ваш інтер'єр, але й у вашу життя. За витончену ручку з анодованого алюмінію, яка одночасно служить міцною підставкою, її легко переносити з однієї кімнати до іншої. Автоматичне калібрування Хай куди б ви взяли цю колонку із собою, ви будете насолоджуватися чудовою якістю звучання. Щойно ви увімкнете Onyx Studio 8, колонка автоматично відкалібрується відповідно до акустичних особливостей приміщення та забезпечує найкраще якість звуку, хоч куди б ви її поставили. Потокове передавання через Bluetooth до 8 годин Легко під'єднавши Onyx Studio 8 до будь-якого Bluetooth-джерела, ви отримаєте покращене, чудове звучання. А приєднавши до колонки одночасно два пристрої, ви можете слухати музику разом із кимось ще, за чергою перемикаючись між різними плейлистами. Завдяки аккумулятору, що забезпечує 8 годин роботи та позбавляє прив'язки до розетки, ви можете поставити Onyx Studio 8 де завгодно та насолоджуватися своєю музикою без перерви. Екологічні матеріали Корпус Onyx Studio 8 виготовлена з переробленого пластику. Тканина, якою обтягнута колонка, зроблена з переробленої поліефірної пряжі, а пакування виготовлене з паперу, сертифікованої міжнародною некомерційною організацією Forest Stewardship Council (FSC). Зображення на пакуванні нанесені соєвим чорнилом. Все це сприяє зниженню негативного впливу на довкілля. Стереоєфект Можливість з'єднати два динамики для посилення стереофіфекту ви можете швидко та просто озвучити будь-яку урочистість масштабним і деталізованим звуком — просто поєднайте два динамики Onyx Studio 8 бездротовим з'єднанням в одну акустичну систему. Подвійний мікрофон Дзвінки з кристально чистою якістю звуку Onyx Studio 8 оснащені вбудованим здвоєним мікрофоном, що забезпечує чіткість голосу навіть у віддалі від колонки. З цією колонкою ви будете отримувати задоволення від кришталево чистої якості звуку гучного зв'язку практично в будь-якій точці кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Вага | 3.52 кг |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 4 до 10 годин |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 31 - 50 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 3250 мАч |
| Захист | Немає |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 312 x 275.8 x 163.8 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 50 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 799 ₴







