Відкрийте для себе вакуумну пакувальну машину з високим вакуумним тиском та високоефективними воздухонепроникними пакетами, які зберігають свіжість продуктів до 8 разів довше. Простота у використанні 3 автоматичні кнопки забезпечують легке використання для запаювання, вакуумування та запаювання або зупинки процесу вакуумування. Легко зберігати Заднє розташування шнура та можливість вертикального розташування полегшують зберігання та заощаджують місце на стільниці. Сучасний вигляд Завдяки чорному глянцевому покриттю він ідеально вписується в сучасний інтер'єр кухні. Повний стартовий набір До стартового комплекту входять 18 пакетів двох різних розмірів, які дозволять вам відразу ж розпочати роботу: десять пакетів розміром 22х30 см та вісім пакетів розміром 28х35 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумування пляшок | Немає |
| Вакуумування вологих продуктів | Да |
| Вакуумування сухих продуктів | Да |
| Вага | 1.22 кг |
| Вбудований ніж | немає |
| Габарити | 37.5 х 10 х 20.5 см |
| Тиск стиснення | 0.75 бар |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Довжина шва запаювання | 300 мм |
| Запайка без вакуумізації | Да |
| Індикація/Дісплей | індикація |
| Комплектація | вакуумний пакувальник, 18 пакетів, інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відділення для пакетів у корпусі | немає |
| Живлення | мережа |
| Продуктивність насоса | 12 л/хв |
| Регулювання ступеня вакуумування | немає |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | Немає |
| Тип | Пакет |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Керування | Сенсорне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 339 ₴










