Три різні моделі відповідають різним потребам бізнес-сценаріїв Унікальний промисловий дизайн забезпечує стабільну роботу при температурі від -40 °C до 80 °C. складного налаштування Локальна мережа SON, просте налаштування навіть без тучі Ruijie Cloud: просте керування навіть у суворих умовах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 4 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | 1860 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 132 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 165 x 132 x 85 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 507 ₴

