Серія Zyxel ZyWALL ATP — це міжмережеві екрани, призначені для малого та середнього бізнесу та обладнані інтелектуальними функціями, які підвищують рівень захисту мережі, особливо під час боротьби з невідомими загрозами. патруль застосунків, антиспам, репутаційний фільтр тощо, але також пісочницю та сервіс аналітики SecuReporter, що забезпечують високу продуктивність і комплексну захист як саморозважне рішення з серією ATP видимості мережевої активності з нашим постійно розвивається захистом. Комплексне виявлення та запобігання загроз ATP обладнань кількома інструментами захисту, як-от пісочниця, щоб зупинити невідомі шкідливі ПЗ та загрози нульового дня, і CDR, який може блокувати або поміщати вантин скомпрометованих клієнтів на кордоні мережі, стримуючи загрозу і подальшій збитті. пропонуємо широкий спектр продуктів, які забезпечують різні варіанти віддаленого доступу, включно з міжмережевими екранами для головного офісу та філій, точки віддаленого доступу з Secure Wi-Fi та VPN клієнти для віддалених працівників, розширюючи захист кінцевих пристроїв. тим, які застосунки використовують працівники, і швидко переглядати всі програми за певний період. 3700 застосунків класифікуються за різними мітками. Просто наведіть курсор, щоб заблокувати чи розблокувати будь-який із них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.85 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | комутатор, блок живлення, консольний кабель, документація |
| Консольний порт | Да |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Grey |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 393 ₴


