3-ПОЛОСНА АУДІОСИСТЕМА Забезпечує виняткову велику звукову сцену зі звуком без іскаження. СИНХРОНІЗАЦІЯ З 100+ ДИНАМІКАМИ Представляє незвичайну синхронізацію саундтреку та світлового шоу. ІДЕАЛЬНИЙ ЗВУК ХВИДИНКИ Чотириканальний перетворювач видає приголомшливий звук потужністю 120 Вт, що запалює вечірка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 6.1 кг |
| Час автономної роботи | 18 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | 15 годин і більше |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | більше 100 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 15000 мАч |
| Захист | IPX4 |
| Індикація | заряду |
| Кардридер | Немає |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | Да |
| Розмір | 266 x 282 x 386 мм |
| Роз'єм заряджання | AC |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 50 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







