Якісний звук у будь-якому місці та будь-якої години! Портативна акустика HATOR Aria дозволить створити свою музичну атмосферу на ваш смак, хай де ви будете.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 0.62 кг |
| Час автономної роботи | 15 годин і більше |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 5200 мА·год |
| Індикація | заряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 45 мм, 30 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | акумулятор + мережа |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 205 х 83 х 75 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >81 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Колір | Blue |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴







