
Корпус Asus TUF Gaming GT502 Plus White без БЖ (90DC0093-B19000) ( white ) DS
11 201 ₴
- В наявності
- Код: 90DC0093-B19000-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming GT502 PLUS — це грамотно спроєктований комп'ютерний корпус, який у найкращому вигляді представить усьому світу вашу конструкцію, а також дасть змогу забезпечити її належне охолодження. Завантажуйте його компонентами — і насолоджуйтеся результатом!
Дві камери
Незалежні зони охолодження для центрального процесора та блока живлення.
Панорамний вигляд?
Тоновані панелі із загартованого скла відкривають чудовий вигляд на компоненти системи.?
Передній інтерфейс USB-C?
На передній панелі є порт USB 3.2 Gen2 Type-C зі швидкістю до 10 Гбіт/с.?
Безгвинтові панелі
Щоб зняти бічні панелі, досить натиснути на кнопки, розташовані в задній частині корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Вага | 11 кг |
| Можливість установлення СВО | Да |
| Задня панель | Немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | Немає |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота кулера CPU | 163 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | Немає |
| Наявність бічного вікна | Да |
| Нижня панель | Немає |
| Нижня панель (опція) | Немає |
| Передня панель | Немає |
| Передня панель (опція) | Немає |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 285 х 450 х 446 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 8 + 3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 201 ₴









