Чудовий звук і вишуканий зовнішній вигляд
Зустрічайте Harman Kardon Go + Play 3, що поєднує в собі ретельну майстерність і виняткову якість звуку. Переосмислена всередині та зовні, ця нова портативна колонка виводить знамениту лінійку Go + Play на нову висоту, зберігаючи водночас її багату спадщину.
Виняткова хиткість звуку
Портативна колонка Harman Kardon Go + Play 3 забезпечує неперевершену якість домашнього звуку. Динамік може похвалитися потужним, динамічним звуком, що заповнює кімнату, з чистою чіткістю завдяки потужним трисмуговим стереодинамікам, включно з новим відкритим сабвуфером із спрямованим вниз звуком. Скористайтеся універсальністю динаміка для потокового передавання музики, подкастів, конференц-зв'язку та багато іншого з пристроїв із підтримкою Bluetooth. Завдяки акумулятору, що працює до 8 годин, його можна переміщати будь-яким будинком, чи то вітальня, домашній офіс, чи то патіо. Крім того, він автоматично настроюється на нове оточення, забезпечуючи оптимізацію звуку без зусиль.
Стильніший дизайн
Зберігаючи фірмовий напівкруглий силует Harman Kardon Go + Play, нове покоління вирізняється вишуканим і піднятим корпусом, обтягнутим розкішним текстилем і високоякісними матеріалами. Витончений дизайн містить верхню частину із загартованого скла із сенсорним керуванням і ручку з анодованого алюмінію для зручного транспортування по дому. У Go + Play 3, створеному з використанням перероблених матеріалів без шкоди для якості, використовується 100% перероблена поліефірна нитка для зовнішньої тканини, 90% перероблений алюміній для ручки та 85% перероблений пластик для внутрішньої рами.
USB-порт для заряджання
Зручний USB-порт для заряджання дасть змогу заряджати будь-який пристрій, а два мікрофони дальньої дії забезпечують покриття конференц-зв'язку, навіть якщо ви не стоїте поруч із динаміком. Виконайте бездротове з'єднання двох динаміків разом, щоб отримати ще потужніший стереозвук у великих приміщеннях усередині та зовні.
Harman Kardon Go + Play 3 являє собою сучасне рішення для акустичної системи, яке відображає потреби слухача та легко інтегрується в будь-який сучасний інтер'єр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | Немає |
| DLNA | Немає |
| FM-приймач | Немає |
| NFC | Немає |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Вага | 4.7 кг |
| Вологозахищена | Немає |
| Час автономної роботи | від 4 до 10 годин |
| Голосове керування | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Додатково | - |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | Немає |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 130 мм, 70 мм, 20 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Популярний бренд | Harman/Kardon |
| Протиударна | Немає |
| Розмір | 439 x 240 x 192 мм |
| Роз'єм заряджання | - |
| Ручка/петля/карабін для перенесення | ручка |
| Сумісність | Android + iOS |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Технологія TWS (створення стереопари) | Немає |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | Да |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | Немає |
| Колір | Grey |
| Частотний діапазон | 43 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 799 ₴







