Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-735 має сучасний дизайн та якісний звук. REAL-EL X-735 стильний, компактний та потужний бумбокс з RGB-підсвіткою та функцією TWS. Широкий функціонал бумбокса дає змогу прослуховувати музику, під'єднуючи мобільний пристрій, ПК, телевізор, ноутбук тощо як через Aux, так і через Bluetooth. USB-роз'єм дає можливість прослухати аудіофайли з flash носіїв. Для зручності транспортування передбачений ремень із регулюванням довжини. Вбудований мікрофон, функція HANDS FREE і кнопка «Помічник виклику» (Siri або Google Assistant) значно полегшують запуск або пошук потрібної композиції в інтернеті, телефонні дзвінки та спілкування. REAL-EL X-735 - чудовий супутник для відпочинку на природі та вулиці в будь-яку погоду, захист IPX6 дасть змогу насолоджуватися прослуховуванням навіть під час дощу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Вага | 2 кг |
| Час автономної роботи | немає даних |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 3600 мАч |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX6 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 2 х 76 мм |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | з підсвіткою |
| Популярний бренд | REAL-EL |
| Розмір | 283 x 123 x 126 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 043 ₴










