DH-PFS3110-8ET-96 - 8 портовий комутатор 2-го рівня, який підтримує передавання даних та живлення PoE. Оснащений вісьмома портами Fast Ethernet з підтримкою PoE (802.3af/at), одним портом Gigabit Ethernet та одним SFP портом. Високий клас захисту, металевий корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 1 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 96 Вт |
| Вага | 540 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | Да |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 110 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 150 x 110 x 42 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 434 ₴

