Stark AG 1150 Profi — кутова шліфувальна машина для різання та шліфування різних будівельних матеріалів, таких як бетон, камінь, метал, пластик та ін. Висока потужність електричного двигуна дають змогу виконувати роботу на професійному рівні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | немає даних |
| Бічна ручка | Да |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Довжина/висота | немає даних |
| Захисний кожух | Да |
| Кейс | немає даних |
| Обмеження подавання струму (плавний пуск) | немає даних |
| Споживана потужність | 1150 Вт Вт |
| Споживана потужність (діапазон) | 1000-1400 Вт |
| Різь шпинделя | немає даних |
| Система стабілізації обертів | немає даних |
| Швидкість обертання диска | 11000 об./хв |
| Торцевий ключ (спецьключ) | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴




