Знімайте великі об'єкти Діапазон одного захоплення Lynx становить 250x400 мм, що на 200% більше, ніж у традиційних середньоформатних сканерів. За допомогою Lynx можна сканувати об'єкти розміром до 5000x5000x5000 мм, що на 3700% покращується! Плавне сканування Lynx забезпечує плавне сканування великих об'єктів за допомогою оптичного стабілізатора та удосконаленого візуального відстеження, мінімізуючи ймовірність зміщення без використання маркерів. Точне відтворення об'єкта З точністю 0,10 мм і роздільною здатністю 0,30 мм Lynx допомагає вам створювати точні та детальні облака точок, досягаючи високого рівня відтворення об'єктів, придатних для мистецтва, дизайну та промислових цілей. Вивільнення творчості в кожному скануванні З Lynx сканування об'єктів середнього та великого розміру, таких як людські тіла, меблі, автомобільні деталі та скульптури, стає легким завданням. За лічені хвилини ви можете захопити повні та докладні моделі, які демонструють кожну складність. Презентація результатів швидкого сканування Насолоджуйтесь швидкою швидкістю сканування з фіксацією до 2 000 000 пікселів на секунду. Додаткове мобільне сканування За допомогою аксесуару Connect Lynx можна під'єднати телефон до сканування на ходу. Автоматична генерація моделі Набагато полегшує сканування завдяки ефективним програмним алгоритмам, дотримуючись низьких вимог до апаратного забезпечення ПК. Програмне забезпечення, призначене для сканування JMStudio – це безкоштовне програмне забезпечення для сканування виключно для 3DMakerpro. Він підтримує Windows, MacOS та пристрої iOS та Android. Порада: Для під'єднання до iOS та Android потрібний аксесуар Connect. Плавне сканування JMStudio пропонує простий, але ефективний процес сканування, що забезпечує чудові результати 3D-сканування навіть для тих, хто вперше працює. Інтелектуальне редагування в один клік Завдяки інтегрованим інтелектуальним функціям редагування JMStudio автоматизує обробку ваших проектів одним клацанням миші, без зусиль створюючи задовільні 3D-моделі. Кілька режимів сканування: - режим вертушки - ручний режим - Мобільний режим (з під'єднанням) - кольорове зображення текстури (з Luxury Combo) Спільне програмне забезпечення відтворювати або друкувати скані за допомогою програмного забезпечення для проектування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DMAKERPRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | 1 х USB2.0 |
| Wi-Fi | Немає |
| Вага | 800 г |
| Входить до комплекту | 3D-сканер х 1, шнур живлення х 1, кабель даних х 1 |
| Вихідний формат | OBJ/STL/ASC |
| Мінімальні вимоги до комп'ютера | Intel Core i5 8th, 8 ГБ оперативної пам'яті, графічний процесор MX250 з 2 ГБ відеопам'яті |
| Одиничний діапазон захоплення | 400 х 250 мм |
| Розміри | немає даних |
| Роздільна здатність | 0.3 мм |
| Відстань роботи | 400 - 900 мм |
| Режим відстеження | візуальне відстеження |
| Швидкість сканування | 10 кадрів/сек |
| Сумісність | Windows10/11 64-розрядна, MacOS |
| Тип | ручний 3D-сканер |
| Тип світла | NIR |
| Типова розміри об'єкта | 100 - 2000 мм |
| Точність | 0.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 719 ₴





