Представляємо Seal Lite. Економічний і практичний вибір із системою обробки зображень Precision-Blue. Уп'ятеро більше деталей на одиницю Завдяки короткій довжині хвилі (від 400 до 500 нано) він проектує вишукане структуроване світло з точністю 0,02 мм. Точність Досягти виняткової точності 0,02 мм для точного відтворення об'єктів. Роздільна здатність Відчуйте дивовижну деталізацію з мінімальною відстанню між крапками 0,07 мм. Неймовірна точність Система обробки зображень Precision Blue забезпечує точність 0,02 мм і до 3 разів більшу роздільну здатність порівнянних сканерів. З легкістю отримуйте високодеталізовані моделі. Плавне сканування Плавне сканування за допомогою передової оптичної системи Seal і алгоритмів JMStudio Недружні лінзи Оптична стабілізація фільтрує небажане тремтіння для безперервного сканування. Блискавична швидкість Збираючи 100 000 точок за секунду, він швидко сканує частини тіла. Блискучий у темряві 9-рівневе регулювання освітленості для різноманітного сканування в різних кольорах, матеріалах та умовах освітлення. Світло та тихо Беріть із собою легку конструкцію Seal Lite вагою 226 г, куди завгодно! Насолоджуйтесь плавним, тихим скануванням із чудовим розсіюванням тепла без шуму вентилятора. Створено для легкого сканування Якість сканування великою мірою залежить від програмного забезпечення, тому наше власне JMStudio є важливим. Роки неперервних ітерацій призвели до розширених можливостей сканування та редагування. Підтримка 8 мов та довічне безкоштовне оновлення OTA. Спільне програмне забезпечення JMStudio підтримує експорт файлів у формати OBJ, STL, ASC, що дає змогу редагувати, покращувати, змінювати або друкувати скані за допомогою програмного забезпечення для розробки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DMAKERPRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | 1 х USB2.0 |
| Wi-Fi | Немає |
| Вага | 226 г |
| Входить до комплекту | 3D-сканер х1, зарядний пристрій PD65W х1, кабель даних х1 |
| Вихідний формат | OBJ/STL/PLY/ASC |
| Мінімальні вимоги до комп'ютера | Intel Core i5 8th, 8 ГБ оперативної пам'яті, графічний процесор MX250 з 2 ГБ відеопам'яті |
| Одиничний діапазон захоплення | 100 x 75 мм |
| Розміри | 110х60х35 мм |
| Роздільна здатність | 0.07 мм |
| Відстань роботи | 180 - 280 мм |
| Режим відстеження | візуальне відстеження |
| Швидкість сканування | 10 кадрів/сек |
| Сумісність | Windows10/11 64-розрядна, MacOS |
| Тип | ручний 3D-сканер |
| Тип світла | синє світло |
| Типова розміри об'єкта | 10 - 300 мм |
| Точність | 0.02 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴





