Кумуляція апаратного та програмного забезпечення Mole забезпечує високу точність тривимірного сканування об'єктів із точністю до 0,05 мм для захоплення дрібних деталей. Завдяки одному діапазону захоплення 200*100 мм та швидкості сканування до 10 кадрів за секунду, він може швидко сканувати об'єкт середнього розміру. Все це можна виводити у найпоширеніших форматах 3D-файлів OBJ/STL/PLY, які підтримують негайне застосування чи подальшу творчість. Точність 0,05 мм, роздільна здатність 0,1 мм За допомогою високоточних об'єктивів із високим разрешением Mole може точно відтворити розмір сканованих об'єктів і захопити складні деталі. Режим Ultra-Clear Texture Точне відтворення кольору та текстури кросівок за допомогою високоточного зображення текстури. Поради: для кольорових моделей потрібний колірний набір (включно із розкішною комбінацією). Чорні предмети? Без проблем Близький інфрачервоний (NIR) має чудову оптичну сумісність, тому навіть чорні об'єкти добре помітні. Mole тепер містить NIR у свій список конфігурацій, що дає змогу створювати чудові результати сканування об'єктів різного кольору. Неймовірний відсоток успішного сканування Оптичні модулі антидрожування та алгоритми візуального відстеження забезпечують отримання повної та точної моделі під час шкірного сканування. Визуальне відстеження Використовуючи технологію візуального відстеження, наш власне розроблений алгоритм штучного інтелекту, Mole дає змогу сканувати без маркерів, заощаджуючи вашу годину. Оптичні модулі антидрожання Обладнаний оптичними модулями антидрожування, Mole забезпечує плавне та стабільне сканування навіть у ручному режимі з високою частотою кадрів та мінімальними спотвореннями. Комфортний у використанні Компактний та ергономічний дизайн Mole спрощує сканування як у ручному, так і в режимі вертушки. Його внутрішній охолодний вентилятор працює тихо, але дуже знижує температуру, гарантуючи, що Mole може працювати тривалу годину. CONNECT перетворює MOLE на портативний сканер Представляємо 3DMakerpro Connect, розроблений для портативного та стабільного сканування. Насолоджуйтесь свободою сканування з нульовим обмеженням, де завгодно та коли завгодно. Для під'єднання потрібен блок живлення з інтерфейсом типу C 12 В PD 22,5 Вт. Потужний графічний чіп Чип обробки зображень 3DMakerpro Connect під'єднує Mole до вашого мобільного телефону, забезпечуючи високу якість сканування навіть під час сканування на вулиці. Простий і надійний 3DMakerpro Connet швидко під'єднує Mole, штатив, телефон і блок живлення, готовий до роботи в будь-яку годину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DMAKERPRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | 1 х USB2.0 |
| Wi-Fi | Немає |
| Вага | 390 г |
| Входить до комплекту | 3D-сканер х1, зарядний пристрій PD65W х1, кабель даних х1 |
| Вихідний формат | OBJ/STL/PLY |
| Мінімальні вимоги до комп'ютера | Intel Core i5 8th, 8 ГБ оперативної пам'яті, графічний процесор MX250 з 2 ГБ відеопам'яті |
| Одиничний діапазон захоплення | 200 x 100 мм |
| Розміри | 141x80x80 мм |
| Роздільна здатність | 0.1 мм |
| Відстань роботи | 150 - 400 мм |
| Режим відстеження | візуальне відстеження |
| Швидкість сканування | 10 кадрів/сек |
| Сумісність | Windows10/11 64-розрядна, MacOS |
| Тип | ручний 3D-сканер |
| Тип світла | NIR |
| Типова розміри об'єкта | 15 - 1500 мм |
| Точність | 0.05 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 959 ₴





