16-портовий гігабітний комутатор Smart з 8 портами PoE+ Для різних сценаріїв До TL-SG2016P можна під'єднувати як пристрої з підтримкою PoE (IP-камери, точки доступу, IP-телефони), так і пристрої без підтримки PoE (комп'ютери, принтери, IPTV). Просте розгортання мережі завдяки PoE Загальний бюджет PoE на вісім портів стандарту PoE+ 802.3af/at становить 120 Вт. Підтримка PoE дає змогу передавати дані та живлення через один кабель, що спрощує під'єднання пристроїв із підтримкою PoE та знижує витрати на інфраструктуру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, посібник з настроювання, гумові ніжки |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 146.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 16 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 286 х 111.7 х 25.4 мм |
| Стекування | Да |
| Тип | настроюваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2+ |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 679 ₴




