
Комутатор TP-Link TL-SG3428MP (24xGE PoE+, 4xSFP, 1xconsole, 1xmicroUSB console, Omada, L2, max PoE 384W) Так DS
22 439 ₴
- Немає в наявності
- Код: TL-SG3428MP-DS
+380 (73) 727-02-20
Бюджет PoE 384 Вт: 24 порти PoE+ стандарту 802.3at/af із загальною потужністю 384 Вт*. Гігабітні порти: 24 гігабітні порти PoE+ та 4 гігабітові SFP-слоти для високошвидкісних під'єднань. Інтеграція з Omada SDN: автоматичне настроювання параметрів (ZTP)**, централізоване хмарне управління та розумний мониторинг. Централізоване керування: хмарний доступ та застосування Omada для максимальної зручності та простого керування. Статична маршрутизація: регулювання внутрішнього трафіку для ефективного використання мережевих ресурсів. Надійний захист: прив'язка IP-MAC-порт, список управління доступом (ACL), безпека портів, захист від DoS-так, захист від широкомовних штормів, DHCP Snooping, 802.1X, аутентифікація RADIUS та інше. Оптимізація голосових та відеозастосунків: пріоритезація (QoS) рівня 2/3/4 та IGMP snooping. Standalone-керування: вебінтерфейс, інтерфейс командної рядки CLI (консольний порт, Telnet, SSH), SNMP, RMON та Dual Image.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | 1 |
| Бюджет PoE | До 384 Вт |
| Вага | 5040 г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення в стійку, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 384 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 30 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 337 x 44 мм |
| Стекування | Да |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 439 ₴


