Remax M30 - це бездротова колонка з чистим та потужним звучанням. Чудово підійде для прослуховування улюбленої музики у поході, під час виїзду на природу, вдома, в гостях. Акустика дуже проста у використанні, дає змогу відтворювати музику з будь-якого пристрою. Вона легко під'єднується до будь-якого ґаджету — обладнаного Bluetooth-модулем. Портативна бездротова колонка Remax M30 надійно захищена від дощу, пилу та бруду. Ідеально підходить для виїздів на природу та подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Вага | 0.25 кг |
| Час автономної роботи | 4 часа |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 4 до 10 годин |
| Діаметр динаміків | 45 мм |
| Диапазон мощности | до 10 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Захист | IPX6 |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Да |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | від акумулятора, від USB |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 107 x 85 x 57 мм |
| Роз'єм заряджання | micro-USB |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 70 - 18 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴



