
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W (24*1000 Мбіт PoE+, 2*SFP, 250W max) ( 4700 г ) DS
23 653 ₴
- В наявності
- Код: ES-24-250W-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EdgeSwitch 24 — це новий комутатор на 24 порти від компанії Ubiquiti. Комутатор підтримує роздачу живлення за схемою PoE пристроям клієнтам, що дуже важливо під час організації на його базі роботи мережі з пристроїв, що отримують живлення за такою технологією — наприклад, WiFi точок доступу або IP-відеокамер.
EdgeSwitch має 24 гігабітні Ethernet-порти. Така кількість портів дає змогу розвертати на його базі досить великі мережі. Наявність SFP портів дає можливість приєднувати EdgeSwitch 24 до оптоволоконний ліній зв'язку.
Крім того, EdgeSwitch 24 розв'язує проблему з потребою великої кількості блоків живлення, що вимагаються для роботи обладнання. Кожен Ethernet порт комутатора є одночасно точкою живлення PoE, з потужністю до 27 ватів. Отже, ви можете забезпечити живленням будь-який пристрій, що може отримувати живлення через Ethernet-кабель.
Комутатор має сумарну пропускну здатність до 26 Гб/сек. Такі характеристики дадуть змогу EdgeSwitch 24 без зусиль забезпечити роботу середньої офісної мережі під час її інтенсивного використання й активного обміну файлами, включно з об'ємними фото- та відеоматеріалями.
Також треба зазначити фірмову операційну систему EdgeOS, під керуванням якої працює комутатор. EdgeOS дає змогу швидко та комфортно настроїти EdgeSwitch 24, задавши необхідні мережеві параметри та вибравши режим живлення PoE для кожного Ethernet порту.
EdgeSwitch 24 зібраний у стандартному для професійного обладнання металевому корпусі, який придатний для монтажу в 19-дюймову стійку. Поруч із портами на лицьовій частині комутатора є індикатори стану портів і активності подавання живлення PoE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | 4700 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | Да |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | немає даних |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 250 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 485 x 43.7 x 285.4 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L3 |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 653 ₴
