JBL представляє портативну колонку Flip 6, з удосконаленою звуковою системою. Ваша пригода. Ваш саундтрек. Портативна Bluetooth-колонка JBL Flip 6 забезпечує потужний фірмовий звук JBL. Виняткова чіткість завдяки оптимізованому динаміку у формі перегонової траси, окремому твітеру та підвійному радіатору низьких частот. Цей гучний, але зручний для транспортування динамік водонепроникний та пілонепроникний, тому його можна брати із собою куди завгодно, у будь-яку пригоду. А завдяки 12-годинному автономному режиму ви можете веселитися, поки сонце не зайде або не пройде, хай куди би рухала вас музика. Особливості: Більш гучний, потужний звук Захист від вологи та пилу за стандартом IP67 12 годин автономної роботи Сміливий дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | mini Jack 3.5 mm |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Вага | 0.55 кг |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | 45 мм |
| Диапазон мощности | 11 - 20 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мА·год |
| Захист | IP67 |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 178 х 68 х 72 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 63 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 479 ₴










