Tenda TEF1105P призначений для під'єднання одночасно 5 пристроїв, комп'ютерів, IP-камер тощо. Корпус пристрою виготовлений із високоякісного та міцного металу в сірому матовому кольорі. На передній панелі зелені світлові індикатори, порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) та роз'єм для живлення. Всередині Tenda TEF1105P має вентилятор для охолодження, що дає змогу запобігти перегріванню пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 35 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 38 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 100 x 100 x 26 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴




