Поліпшені баси Два повнодіапазонні драйвери з трьома пасивними радіаторами, наявні бум і ударостійкі басі. Стереоз'єднання. Поєднання 2 динаміків для посилення прослуховування Настроювань еквалайзер. Адаптуйте звук та освітлення шоу для вашого простору через програму Tronsmart. 12 годин відтворення. Заряджайте свій день вбудованою батареєю. Водонепроникний IPX7 Слухайте на своєму шляху. Вільно встановлюється, щоб відповідати вашому простору. BLUETOOTH 5.3. Забезпечує швидше та стійкіше потокове передування в межах 18 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 0.87 кг |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 21 - 30 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IPX7 |
| Індикація | заряду |
| Кардридер | Да |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | Да |
| Розмір | 216 х 78 х 78 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 60 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴







