По-справжньому яскравий саунд Розфарбуйте вечірку різнобарвним світловим шоу, що випромінюється на всі 360° колонкою JBL Pulse 5. Світломузика буде пульсувати в такт вашим улюбленим пісням, а спрямований вгору динамік видаватиме на всі боки глибокий бас і потужний фірмовий звук JBL Or. З надійним ремінцем, прикріпленим до корпусу, колонку зручно носити із собою, а захист від пилу та води дасть змогу брати її навіть на пляж. Танцюйте хоч до ранку – колонка працює без підзаряджання 12 годин. А якщо захочете зробити вечірку ще крутішою, під'єднуйте одночасно інші PartyBoost-сумісні колонки — буде ще голосніше та ще яскравіше! Особливості: Привабливе світлове шоу, що випромінюється на 360 градусів Потужний саунд і глибокі баси, що звучать у всіх напрямках Пило- та водонепроникність класу IP67 12 годин відтворення музики на одному заряді : Привабливе світлове шоу на 360 градусів Зробіть свої вечірки яскравішими за допомогою захоплюючого 360-градусного світломузикального шоу, пульсуючого у такт вашим улюбленим пісням. Або налаштуйте ритм і стиль цієї квітнички під свій настрій у спеціальному мобільному застосунку JBL Portable. Фірмова технологія JBL Original Pro Sound забезпечує чистий і насичений звук, який колонка видає у всіх напрямках. Окремий високочастотний твітер, спрямований нагору основний динамік і пасивний випромінювач у нижній частині колонки, що відповідає за глибокі баси, — ви відчуєте музику по-справжньому! Захист класу IP67 Завдяки захисту стандарту IP67 колонку можна брати із собою куди завгодно - хоч у парк, хоч у басейн. 12 годин відтворення музики Насолоджуйтесь моментом, не турбуючись про підзаряджання колонки: JBL Pulse 5 забезпечить вам до 12 годин відтворення музики на одному заряді. Якісний звук без дротів Під'єднайте до колонки через Bluetooth відразу 2 смартфони (або планшети) і чергуйте їх на свій розсуд, насолоджуючись класним звуком JBL Original Pro Sound. PartyBoost для крутих вечірок Фірмова технологія JBL PartyBoost дає змогу об'єднати дві колонки в одну стереосистему. А можна таким чином з'єднати навіть кілька колонок одразу — звукові можливості такої аудіосистеми просто безмежні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | Немає |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 1.47 кг |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 31 - 50 Вт |
| Ємність акумулятора | 7500 мАч |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | Немає |
| Живлення | від акумулятора, від USB |
| Підсвітка | Да |
| Розмір (") | 214 х 107 x 131 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 58 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 199 ₴









