JBL представляє портативну колонку Flip 6, з удосконаленою звуковою системою Ваша пригода. гучний, але зручний для транспортування динамік водонепроникний і пилонепроникний, тому його можна брати із собою куди завгодно, у будь-яку пригоду. потужний звук Захист від вологи та пилу за стандартом IP67 12 годин автономної роботи Сміливий дизайн Можливість синхронізувати кілька пристроїв через софт PartyBoost Сумісний із застосуванням JBL Portable Бездротове передавання через Bluetooth Екологічно чиста упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | Немає |
| DLNA | Немає |
| FM-приймач | Немає |
| NFC | Немає |
| USB для відтворення | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вага | 0.54 кг |
| Вологозахищена | Да |
| Час автономної роботи | від 10 до 15 годин |
| Голосове керування | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Додатково | - |
| Ємність акумулятора | 4800 мА·год |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 44 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Популярний бренд | JBL |
| Протиударна | Немає |
| Розмір | 181 х 74 х 69 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Ручка/петля/карабін для перенесення | - |
| Сумісність | Android + iOS |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Технологія TWS (створення стереопари) | Да |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | Немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | Немає |
| Колір | Green |
| Частотний діапазон | 65 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 759 ₴








