Stark AG 1350 — дворучна кутова шліфувальна машина для шліфування, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, для різання металу та каміння. Переваги болгарки Stark AG 1350 Profi: надійний двигун з армованим ротором та статором та мідними ламелями з додаванням срібла, що забезпечує інструменту якісну роботу та тривалий термін експлуатації; міцне з'єднання редуктора з корпусом для виконання важких робіт; зручна ручка з прогумованою накладкою для комфортної роботи; сталеві підшипники та міцні шестерні редуктора забезпечують роботу без льодяників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | немає даних |
| Бічна ручка | Да |
| Вага | 4.5 кг |
| Діаметр диска | 125 мм, 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | немає даних |
| Довжина/висота | немає даних |
| Захисний кожух | Да |
| Кейс | Немає |
| Обмеження подавання струму (плавний пуск) | немає даних |
| Споживана потужність | 1350 Вт Вт |
| Споживана потужність (діапазон) | 1000-1400 Вт |
| Різь шпинделя | немає даних |
| Система стабілізації обертів | немає даних |
| Швидкість обертання диска | 7500 об./хв |
| Торцевий ключ (спецьключ) | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712 ₴




