
Комутатор Ubiquiti UniFi USW-Enterprise-24-PoE (12x2.5GE PoE+,12xGE PoE+, 2xSFP+, max PoE 400W, L3) ( 5110 г ) DS
45 565 ₴
- Немає в наявності
- Код: USW-Enterprise-24-PoE-DS
+380 (73) 727-02-20
Рівень 3, комутатор PoE з (12) портами 2.5GbE, 802.3at PoE + RJ45, (12) портами GbE, 802.3at PoE + RJ45 і (2) портами 10G SFP+.
Switch Enterprise 24 PoE (USW Enterprise 24 PoE) — це повністю керований комутатор рівня 3 з (12) портами 2.5GbE, 802.3at PoE + RJ45, (12) портами GbE, 802.3at PoE + RJ45, (2) портами 10G SFP +, і загальне живлення PoE 400 Вт. USW Enterprise 24 PoE також обладнаний кольоровим сенсорним екраном LCM з діагоналлю 1,3 дюйма, на якому коротко зображаються основні відомості про систему та під'єднання.
Крім того, USW Enterprise 24 PoE забезпечує поліпшений захист від збоїв джерела живлення під час під'єднання до системи резервного живлення SmartPower (USP RPS продається окремо). Цей комутатор можна контролювати або налаштовувати з будь-якого місця за допомогою потужного, інтуїтивно зрозумілого вебпрограми UniFi Network і мобільного застосунка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 12 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | 12 |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 400 Вт |
| Вага | 5110 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | немає даних |
| Максимальная скорость LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 400 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 442.4 x 43.7 x 325 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L3 |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 565 ₴


