
Комутатор ZYXEL GS1900-48HPv2 (GS190048HPV2-EU0101F) (24xGE, 24xGE PoE+, 2xSFP, Max POE 170W, Web Smart) Так DS
25 176 ₴
- В наявності
- Код: GS190048HPV2-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простий та високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-48HP — PoE-комутатор зі Smart-керуванням, який забезпечує гігабітну швидкість та основні функції контролю. Застосування цього комутатора істотно покращує гнучкість мереж малого бізнесу та можливість під'єднання до них. Виріб оснащений функціями скорочення енергоспоживання, не має вентилятора та повністю підтримує IPv6, що гарантує готовність вашої мережі до розширення в майбутньому. Комутатор підтримує PoE відповідно до стандарту IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus, а також безліч корисних функцій і забезпечує чудову продуктивність. Він покращує швидкодію та безпеку мережі вашої компанії, а також не створює додатковий шум у вашому офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 170 Вт |
| Вага | 3550 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | немає даних |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 220.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 50 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 441 x 270 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | настроюваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 176 ₴



