
Бездротовий маршрутизатор ZYXEL Nebula USGLITE60AX (USGLITE60AX-EU0101F) white DS
11 759 ₴
- В наявності
- Код: USGLITE60AX-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випробуйте безперебійне під'єднання Зустрічайте USG LITE 60AX, інноваційний високопродуктивний пристрій із двома портами 2,5GbE, що забезпечує просте настроювання та надежну мережеву безпеку, спеціально розроблену для невеликих/домашніх офісів та віддалених працівників. Безпека без передплати Обладнане найкращими у своєму класі функціями управління загрозами, USG LITE 60AX виявляє та запобігає поширеним загрозам, як-от програми-вимогувачі та шкідливе ПЗ, без річної абонентської плати. Розкрита продуктивність, гарантована безпека USG LITE 60AX забезпечує чудову швидкість WiFi 6, надежність і низьку затримку, а також дротові з'єднання на швидкості 2,5 Гбіт/с та потужні можливості обробки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.707 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 161.7 x 65 x 229 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 1150 Мбіт/сек + 4800 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-Personal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 759 ₴







