Ultimate Ears Wonderboom 3 Це суперпортативний Bluetooth-динамік із дивовижно гучним звуком і дуже міцним корпусом. Насолоджуйтесь об'ємним звуком із 360 градусами з яскравими верхами та збалансованими глибокими басами. активного відпочинку на природі та не боїться води завдяки захисту рівня IPX7. нею ви можете гуляти під дощем, розважатися на галасливій вечірці біля басейну та навіть купатися. дає вам 14 годин безперервного музичного насолоди. Відпочивайте на пляжі під звуки улюблених мелодій із цією дивовижною портативною акустикою. Екстремально витривала акустика Wonderboom 3 показує потужний характер. А невелика петелька вгорі служить для підвішування динаміка на сумку, велосипед, рюкзак або будь-який доступний виступ. Удвічі більше звуку Навіть один Ultimate Ears Wonderboom 3 звучить чудово.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Да |
| Вага | 0.42 кг |
| Час автономної роботи | 14 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | 40 мм |
| Диапазон мощности | до 10 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IP67 |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 104 х 95 х 95 мм |
| Роз'єм заряджання | micro-USB |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Pink |
| Частотний діапазон | 80 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴





