
Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) ( Black ) DS
5 166 ₴
- В наявності
- Код: ER-X-SFP-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EdgeRouter X SFP від Ubiquiti обладнаний шістьма портами, з яких п'ять — це гігабітні Ethernet порти "PoE-виходу". Отже, ER-X SFP може живити до п'яти зовнішніх пристроїв. Сам же він живиться від блока живлення на 12 В, що входить до комплекту. Шестий порт є незалежним SFP портом, що дає змогу під'єднати пристрій до оптоволокна.
ER-X SFP обладнаний 2-ядерним процесором MIPS1004Kc з 880 МГц частотою й ОЗП 256 Мб.
Інтерактивний web-інтерфейс EdgeRouter X SFP легкий у вивченні й багатий на можливості: настроювання інтерфейсів VLAN, підтримання протоколів OSPF, RIP, і BGP, обмежень NAT, захисту фаєрвола, DHCP сервісу, QoS, IPv6 і багато чого іншого. Для прогресивних фахівців є можливість доступу до параметрів із командного рядка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | - |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.215 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | - |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 5В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | PoE-out |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 142 x 75 x 23 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 166 ₴



