Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO — це гігабітний дводіапазонний комірчастий маршрутизатор Wi-Fi 6, призначений для використання на великих плоских площах, віллах, невеликих магазинах, SOHO та інших сценаріях. Він розроблений для задоволення потреб у високоякісних послугах Wi-Fi нового покоління. Крім того, цей маршрутизатор обладнаний чотирма незалежними підсилювачами потужності для посилення сигналу. Сигнали від цього маршрутизатора можуть долати подвоєну відстань, порівнюючи з сигналами від попередніх маршрутизаторів.
RG-EW3200GX PRO надає один порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с і чотири порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с із максимальною пропускною здатністю доступу 1000 Мбіт/с. Маршрутизатор підтримує стандарт Wi-Fi 6 нового покоління на частотах 2,4 і 5 ГГц. Максимальна швидкість бездротового зв'язку становить 800 Мбіт/с на 2,4 ГГц, 2400 Мбіт/с на 5 ГГц і досягає 3200 Мбіт/за одночасної швидкості. Кількість бездротових терміналів — до 48, що на 50% більше, ніж кількість, підтримувана Wi-Fi 5.
Технологія Ruijie Reyee Mesh забезпечує швидке з'єднання між кількома маршрутизаторами без кабелю або конфігурації. Отже, сигнали Wi-Fi можуть охоплювати всі великі плоскі поверхи, комплексні одиниці, дуплекси та вілли. Крім того, підтримуються гібридні комірчасті мережі з усім сімейством домашніх маршрутизаторів серії EW. Алгоритм настроювання RF, що застосовується до мільйонів точок доступу корпоративного рівня Ruijie, може забезпечити безперешкодний роумінг між пристроями. Користувачі можуть переміщатися по зоні покриття Wi-Fi без переривання обслуговування.
RG-EW3200GX PRO підтримує різні платформи локального та віддаленого керування, як-от інтернет, застосунок Ruijie Cloud. Цей бездротовий маршрутизатор також забезпечує кілька функцій домашнього догляду, зокрема режим батьківського контролю, режим здоров'я, режим Xpress і ексклюзивну розробку системи Smart Life Kit, що відповідає потребам усіх сценаріїв домашнього господарства.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.8 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер/Wisp |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 190 x 190 x 41 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 3.1 - 5.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3200 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 318 ₴









