
Комутатор TP-Link TL-SG1008P (4xGE, 4xGE PoE, PoE max 53w) Ні DS
2 975 ₴
- В наявності
- Код: TL-SG1008P-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8-портовий настільний комутатор TL-SG1008P від компанії TP-Link забезпечує просте під'єднання пристроїв до вашої мережі та підтримує стандарти Ethernet та Fast Ethernet, що дають змогу здійснювати передавання даних на швидкостях 10/100 Мбіт/с та 1000 Мбіт/с відповідно . 4 з 8 портів RJ45 з автоматичним визначенням (з 1 по 4 порти) підтримують технологію PoE (живлення через Ethernet-кабелю). Ці порти можуть автоматично визначати та подавати живлення пристроям на базі стандарту стандарту IEEE 802.3af, що підтримують функцію PoE. У цьому випадку дані та електроенергія передаються через один кабель, що дає змогу вам встановлювати мережеві пристрої навіть у тих місцях, де немає доступу до розетки або ліній електропередавання. Тепер ви можете розташувати точку доступу, IP-камеру або телефон у будь-якому зручному для вас місці. TL-SG1008P має функцію призначення пріоритетності*, яка дає змогу захистити систему від перевантажень. Якщо потужність всіх споживачів перевищити максимально допустиму — 53 Вт, пріоритети будуть розподілені через PoE-порти так, що порт із найменшим пріоритетом не отримуватиме живлення. Комутатор простий у встановленні та легкий в експлуатації. Завдяки настільному дизайну, високій продуктивності та якості роботи настільний комутатор TL-SG1008P — найкраще рішення для розширення вашої домашньої або офісної мережі. * — пріоритети розподіляються таким чином: порт 1 > порт 2> порт 3> порт 4. Це допомагає захистити пристрій від перевантажень. Як приклад ми розповімо ситуацію, коли до 1, 2 та 4 порту під'єднані пристрої потужністю 15.4 Вт (максимальна потужність на кожному порту —15.4 Вт), що споживають разом 46.2 Вт (за максимального навантаження PoE індикатор світиться червоним). Якщо тепер увімкнути ще один 10-ватний пристрій у порт 3, то вихідна потужність перерозподіляється таким чином: пристрої, під'єднані до портів 1 і 2, використовуватимуть по 15.4 Вт потужності, пристрій, під'єднаний до 3 порту, — 10 Вт а на порт 4 живлення подаватися не буде. Основні особливості: Підтримка споживаної потужності 15.4 Вт для шкірного PoE-порту Підтримка загальної споживаної потужності 53 Вт для всіх PoE-портів Підтримка PoE-пристроїв на основі стандарту IEEE802.3af Підтримка стандарту керування потоком IEEE 802.3x Flow control і функції затримки передавання в разі переповнення буфера (Backpressure) для напівдуплексного режиму (Half Duplex) 1000 записів у таблиці MAC-адрес з можливістю автовизначення та автоматичного очищення записів у таблиці за годиною блок живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 62.5 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | Да |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 75 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 8 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 171 x 98 x 27 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975 ₴




