
Комутатор MikroTik CSS610-8P-2S+IN (8xGE PoE, 2xSFP+, max PoE 140W, SwOS) немає даних DS
11 691 ₴
- В наявності
- Код: CSS610-8P-2S+IN-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CSS610-8P-2S+IN — один із найдосконаліших комутаторів на ринку. Він ідеально підходить для найрізноманітніших конфігурацій: від домашніх мереж та невеликих офісів до готелів, кол-центрів тощо. Унікальне поєднання розміру, функцій та ціни пропонує неймовірний потенціал масштабованості. Є два порти SFP+ для під'єднання за оптоволокном 10 Gigabit та вісім портів Gigabit Ethernet з виходом 802.3af/at PoE. Цей свіч створений для приємних та простих налаштувань. Компактний форм-фактор спрощує транспортування та оброблення, а легка SwOS спрощує налаштування. Ви навіть можете налаштувати цей перемикач зі свого веб-браузера! Він надає вам всі основні функції керованого комутатора і навіть більше: ви можете керувати переадресацією порт-порт, контролем широкомовного шторму, застосовувати фільтри MAC-адреси, настроювати VLAN, зеркально відтворювати трафік, застосовувати обмеження пропускної здатності та навіть настроювати деякі MAC-адреси та поля IP-заголовки. Але справжнім перевагою є поєднання портів SFP+ та PoE-out Ethernet. За допомогою цієї настройки ви можете робити все, що завгодно, з обмеженим бюджетом. CSS610 має потужний загальний бюджет PoE-виходу на 140 Вт, тому ви можете використовувати його навіть у найінтенсивніших сценаріях – наприклад, у готелях, конференц-залах чи колцентрах! Використовуйте порти PoE-out для під'єднання IP-телефонів, а порти SFP+ під'єднують ваш основний сервер до Інтернет-провайдера. Або увімкніть кілька мережевих камер і миттєво завантажте відзнятий матеріал у хмару. І одночасно керувати коластером точок бездротового доступу. Крім того, масштабованість більше не є проблемою. З нашими цінами ви можете дозволити собі вимикач на кожному поверсі! Як і в кожному наборі інструментів потрібні викрутки та плоскогубці, у кожній мережі можна використовувати надійний комутатор PoE. CSS610-8P-2S+IN - гарний вибір!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 140 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 162 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 272 x 208 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 691 ₴


