Портативний друг справжніх меломанів Ультракомпактна колонка Mi Portable Bluetooth Spearker 16W стане вірною супутницею пристрасних шанувальників музики та шанувальників галасливих, веселих вечірок на виїзді. Стильне виготовлення й оригінальний колір корпусу підкреслюють статус власника, а потужний, якісний стереозвук забезпечить яскраве свято будь-якої години, хай де ви будете. Модель забезпечили добротною батареєю для роботи в духі «нон-стоп» протягом усього дня та цілим комплексом додаткових корисних функцій. Звільніть руки Застосування зручної акустичної системи Mi Bluetooth Spearker – це сучасний підхід у вирішенні проблем. Вбудований мікрофон і підтримка технології hands-free дозволить використовувати пристрій як бездротову гарнітуру для спілкування з рідними та близькими. Відтворення музики припиняється автоматично під час надходження вхідного дзвінка, а з натисканням кнопки «Play» колонка миттєво перемикається на розмову в режимі гучного зв'язку. Навіть телефон діставати не доведеться. Винахід мистецтва Зносостійкий, немазкий алюмінієвий корпус колонки Mi Bluetooth Spearker забезпечує ефектний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації виробу. Стильний дизайн апаратури не містить нічого лишнього, шкірна деталь тут чітко вивірена та розміщена на своєму місці. Пестрострумене оброблення створює цікаву структуру поверхні, вторинно анодоване оксидування дасть змогу захистити корпус від пошкоджень, а естетичне гравіювання бренду лазером ненав'язливо схоже на творця моделі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Portable |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 0.27 кг |
| Час автономної роботи | від 10 до 15 годин |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 2600 мАч |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 2 х 57 мм |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 213 х 74 х 74 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Red |
| Частотний діапазон | 80 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴





