
Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) (16xGE PoE+, 2xGE/SFP, PoE max 250W, DS
24 025 ₴
- В наявності
- Код: GS1350-18HP-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий дизайн Серія PoE комутаторів GS1350 складається з 4 моделей у корпусі титаново-сірого кольору. пристроїв і сценаріїв застосування. Легке розгортання камер у віддалених місцях Комутатори серії GS1350 дають можливість встановити IP-камери та інші пристрої з живленням PoE у віддалених місцях, використовуючи кабель Cat 5e. збільшити максимальне відстань до запорошуваного пристрою до 250 метрів Ви заощаджуєте гроші робочу годину — вам не треба купувати та встановлювати додаткові PoE-комутатори!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | 2400 г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення в стійку, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 300.9 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 330 x 230 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | настроюваний (smart) |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 025 ₴



