Чотиридіапазонний ігровий маршрутизатор GT-BE98 стандарту Wi-Fi 7 (802.11be): підтримка нових каналів 320 МГц і 4096-QAM, два порти 10G Ethernet, резервний WAN-канал, трирівневе ігрове прискорення, режим мобільних ігор, RGB-під технологією AiMesh, вбудована система інформаційної безпеки, комплексні функції VPN
Підтримка швидкісного стандарту Wi-Fi 7 (802.11be) з новими 320 МГц каналами в діапазоні 6 ГГц і 4096-QAM неабияк збільшує пропускну здатність, забезпечуючи швидкість передавання даних до 25 Гбіт/с
Технологія Multi-Link Operation дає змогу одночасно під'єднуватися до декількох діапазонів, забезпечуючи стабільне інтернет-з'єднання і високе ефективне передавання даних
Нові зовнішні антени з подвійними фідерами збільшують покриття мережі завдяки високій ефективності та високому рівню сигналу.
Два порти 10 Гбіт/с і чотири порти 2,5 Гбіт/с: швидке дротове під'єднання та гнучкість для ігор, що вимагають високої пропускної здатності
Вбудована система інформаційного захисту AiProtection Pro професійного рівня на базі рішень Trend MicroTM, функція миттєвого сканування загроз і безпечного перегляду вебсторінок (Safe Browsing)
Комплексні функції VPN, включно з міжсистемою VPN і мобільною програмою Instant Guard для створення захищеного каналу передавання даних через загальнодоступне під'єднання Wi-Fi
Якісне з'єднання й розширені функції у великому домі завдяки підтримці технології AiMesh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Напруга живлення | 19.5 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 350.41 х 350.41 х 220.6 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 10 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE25000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 142 ₴









