Інтелектуальний керований комутатор із 5 портами Gigabit Ethernet і PoE+: 4 порти PoE+, 60 Вт, підтримка пріоритетів PoE, оптимальне рішення під'єднання точок доступу PoE, IP-камер та VoIP-телефонів, централізоване керування з маршрутизатором ExpertWiFi Power over Ether PoE із сукупною потужністю до 60 Вт пропонують зручне рішення для живлення різних пристроїв із підтримкою PoE. VLAN для додаткової безпеки — кожному з портів Ethernet можна назначити один або кілька ідентифікаторів VLAN, що гарантують додаткову безпеку для вашого бізнесу. Підтримка QoS — завдяки керуванню пріоритетами пропускної здатності за допомогою функції Quality of Service забезпечується максимальна швидкість критично важливого трафіку, а саме голос і відео. Оптимізація мультимедійного трафіку — відстеження multicast-трафіку (IGMP snooping) для запобігання перевантаженню та оптимізації розподілу трафіку, що забезпечує найкращу роботу мережі під час відеоконференцій або потокового передавання мультимедійних даних. Легкість керування пристроями — маршрутизатор ASUS ExpertWiFi дає змогу централізовано керувати EBP15 та приєднаними до нього пристроями. Експерт із мереж для бізнесу ASUS ExpertWiFi EBP15 пропонує універсальні можливості під'єднання. Під час використання разом із маршрутизатором серії ExpertWiFi EBP15 може керувати під'єднаними пристроями в режимі ExpertWiFi AiMesh. Якщо використовується інший маршрутизатор, EBP15 керує під'єднаними пристроями в автономному режимі. У міру розширення бізнесу EBG15 можна під'єднати до проводового маршрутизатора та точки доступу для збільшення зони покриття мережі, що забезпечує масштабованість та розширюваність рішення ExpertWiFi. Швидке та універсальне під'єднання для будь-яких бізнес-сценареїв Для великого або багатоповерхового приміщення можна створити потужну та стабільну мережу, під'єднавши «гігабітний» дротовий VPN-маршрутизатор EBG15 та комутатор EBP15 з підтримкою PoE+ до трьох точок доступу. . Щоб розширити покриття мережі, можна легко додати більше пристроїв EBA63 до вже наявної бізнес-мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вага | 250 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 60 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 121 x 75 x 26 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






