Переваги перфоратора Stark RH-920 Q Profi: збільшена потужність дає змогу виконувати важкі роботи, не перевантажуючи двигун; комплектується додатковим швидкозатискним патроном, який дає змогу швидко змінювати витратний інструмент; надійні підшипники та редуктор забезпечують довгий термін експлуатації; зручне перемикання режимів за допомогою коліщатка прискорює роботу; ручка з гаїнням вібрації забезпечує комфортну роботу при силі удару; прогумовані накладки на ручках запобігають ковзанню для безпечної роботи інструментом; регулювання швидкості обертання дає змогу ефективно виконувати різні типи робіт від свердління до довбання; професійна система точного свердління дає змогу інструмент використовувати у роботах різної тяжкості; Швидкість удару регулюється для якісної роботи за різним типом матеріалу. Перфоратор Stark RH-920 Q Profi комплектується: додатковим швидкозатискним патроном; бічним руків'ям; глибиноміром; списком; долотом; бурами кейсом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,8 кг |
| Діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Діаметр свердління (деревина) | 30 мм |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Довжина/висота | н.д. |
| Макс. частота обертання (діапазон) | 1300 об./хв. і більше |
| Потужність (діапазон) | 700-999 Вт |
| Потужність (енергоспоживання) | 920 Вт |
| Реверс | н.д. |
| Регулятор обертів | Да |
| Режим свердління | Да |
| Режим удар | Да |
| Режим удар + свердління | Да |
| Тип патрона | SDS Plus |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота обертання | 1300 об./хв |
| Частота ударів | 5500 уд./хв |
| Енергія удару | 2,7 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779 ₴





