Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-731 має сучасний дизайн із якісним звучанням. Широкий функціонал "Памбоксу" дає змогу прослуховувати музику, під'єднуючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB та Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіофайли з flash-носіїв. X-731 чудовий супутник для відпочинку на природі, літій-іонний аккумулятор на 3600 mAh забезпечить вас музикою на дуже тривалу годину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Да |
| USB для відтворення | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 1.75 кг |
| Час автономної роботи | - |
| Дисплей | Да |
| Ємність акумулятора | 3600 мАч |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Да |
| Клас захисту | Немає |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 2 х 102 мм |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Популярний бренд | REAL-EL |
| Розмір | 390 х 190 х 160 мм |
| Роз'єм заряджання | micro-USB |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 100 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴










