USW-Flex підтримує максимальний вихідний бюджет PoE 46 Вт за живлення 60 Вт 802.3bt PoE++. Чотири порти забезпечують автоматичне розпізнавання виходу PoE 802.3af для живлення кількох пристроїв у мережі. Універсальний монтаж USW-Flex може бути встановлений горизонтально або вертикально, що робить його ідеальним для настільного, магнітного настінного монтажу та монтажу на столбах. USW-Flex призначений для використання всередині або поза приміщеннями. Завдяки стійкому до атмосферних впливів корпусу та универсальним варіантам монтажу USW-Flex забезпечує гнучкість та довговічність для середовищ з екстремальними коліваннями температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 46 Вт |
| Вага | 230 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 5 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 60 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 122.5 x 107 x 28 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 361 ₴





