
Комутатор Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P (8xGE PoE+, 2xSFP, max PoE 125W, Desktop Steel Case, Ruijie Так DS
17 845 ₴
- Немає в наявності
- Код: RG-NBS3100-8GT2SFP-P-DS
+380 (73) 727-02-20
Серія керованих комутаторів Ruijie Real-easy RGBS3100 складається з 4 моделей комутаторів, розроблених для клієнтів малого та середнього бізнесу, щоб задовольнити їх різні мережеві потреби, включаючи базове розділення VLAN та розширені функції безпеки, як-от ACL. Моделі із суфіксом — P підтримують PoE, що відповідає вимогам PoE для бездротових точок доступу, цифрових камер та інших пристроїв у різних сценаріях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 125 Вт |
| Вага | 2600 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 443 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 300 х 220 х 43.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 845 ₴
