Інтелектуальний 5-портовий маршрутизатор, зручне настроювання через вебRuijie Cloud або мобільний застосунок; 5 портів 10/100/1000M Base-T, підтримка до 2 портів WAN; RAM 128 МБ; ROM 16 МБ; Максимальна кількість клієнтів — до 100; живлення 220 В змінного струму; Максимальна кількість керованих комутаторів із хмарним керуванням: 128; Підтримка локальної переадресації роумінгу рівня L2/L3 між точками доступу, До 100 одночасних користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.4 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 206.5 х 108.5 х 28 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 911 ₴








