
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) (16xGE PoE+, 8хGE PoE++, 2xSFP+, L3, ( 4300 г ) DS
42 412 ₴
- В наявності
- Код: USW-PRO-24-POE-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UniFi Switch Pro 24 PoE — це повністю керований комутатор рівня 3 с (8) портами 802.3bt (PoE ++) і (16) 802.3at (PoE +) Gigabit Ethernet. (2) Вохідні канали 10G SFP + пропонують агрегацію каналів для підвищення пропускної здатності та доступності. UniFi Switch Pro 24 PoE має багатий набір можливостей рівня 2 і об'єднує функції рівня 3, як-от маршрутизація між VLAN, статична маршрутизація і DHCP-сервер.UniFi Switch Pro 24 PoE — це ідеальний комутатор рівня доступу для будь-якого Рішення UniFi, він поєднує в собі майже безшумну потужність PoE до 400 Вт із резервуванням потужності UniFi SmartPower RPS. UniFi Network Controller і мобільний застосунок UniFi Network дають змогу адміністраторам настроювати й контролювати практично всі функції комутатора в інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсі користувача з будь-якого місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 400 Вт |
| Вага | 4300 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | немає даних |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 400 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ їсти |
| Розміри (ШхВхГ) | 442 x 285 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L3 |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 412 ₴




