Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier використовує унікальну систему осушення повітря без витратних матеріалів. Усередині приладу розміщуються спеціальні гранули, які вбирають воду. Ці гранули можна легко та швидко висушити, а після цього використовувати їх повторно. Це заощаджує гроші та годину, а також зберігає довкілля. Безпечний та екологічний наповнювач Стильний дизайн Компактні розміри Тщательно продумана конструкція Безпечний та екологічний наповнювач. Шарики не виділяють токсині та неприємні запахи. Вони повністю безпечні та екологічні. Оранжевий колір гранул означає, що вони сухі. Темно-зелений колір - це насичені вологою гранули, які необхідно дістати та висушити. Абсорбувальні кульки утримують за 1 раз використання до 150 мілілітрів води. Стильний дизайн Пристрій має стильний вигляд та спеціальне індикаторне окно, що дає змогу легко визначити, коли гранули необхідно сушити. Завдяки стильному та сучасному дизайну осушувач чудово впишеться у будь-який інтер'єр. Компактні розміри Пристрій має компактні розміри: 75х75х206 міліметрів. Це дає можливість у будь-якій кімнаті без зусиль знайти місце для розміщення осушувача. Тщательно продумана конструкція Осушувач повітря Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier обладнаний щільно розташованими осушеними відверстиями, що оперізують корпуси пристрою на 360 градусів, так що робоча площа збільшується до 385 см кв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | немає |
| Автоматичний режим | Да |
| Вага | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 20.6 х 7.5 х 7.5 см |
| Датчик вологості | немає |
| Датчик забруднення фільтра | немає |
| Датчик температури повітря | немає |
| Діапазон ємності резервуара для води | 1 л і менш ніж |
| Диапазон мощности | 30 Вт і менше |
| Діапазон робочих температур | немає даних |
| Дисплей | без дисплея |
| Місткість резервуара для води | 0.15 л |
| Індикатор рівня води | Немає |
| Комфортний режим | Немає |
| Наявність коліс | Немає |
| Безперервний режим | Немає |
| Нічний режим | Немає |
| Обслуговувана площа | 5 м2 |
| Показник вологовидалення | немає даних |
| Споживана потужність | 20 Вт Вт |
| Принцип дії | адсорбційний |
| Витрата повітря | немає даних |
| Регулювання інтенсивності осушення | Немає |
| Режим вентилятора | Немає |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 і менше |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Сушіння одягу | Немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип холодо-генту | немає даних |
| Керування | Механічний |
| Рівень шуму | немає даних дБ |
| Колір | Білий |
| пульт ДК | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴





