Покриття всього будинку Mesh-система ZenWiFi AX Hybrid складається з декількох Wi-Fi маршрутизаторів ASUS класу AX1800, у кожному з яких вбудований адаптер HomePlug AV2 для передачі даних через електромережу, що має електромережі. Fi всього простору будинку. Ідеальне рішення для будівель з товстими стінами AX Hybrid поєднує в собі технології Wi-Fi та Powerline для покриття швидкісною мережею будівель із товстими або металевими стінами, що викликають проблеми під час використання в ролі магістрального каналу (backhaul) з'єднання Wi-Fi. єднання маршрутизаторів між собою дроти наявної електромережі, тому домашні пристрої зможуть обмінюватися даними в бездротовій мережі на повній швидкості Wi-Fi 6 класу AX1800. Стандарт HomePlug AV2 MIMO підтримує майже вдвічі більшу швидкість*, ніж попередній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.66 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 110-240 В |
| Площа покриття | 200+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 148 х 71 х 208 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 253 ₴










