Чотиридіапазонний ігровий маршрутизатор ROG Rapture GT-AXE16000 стандарту Wi-Fi 6E: діапазон 6 ГГц, два порти 10G Ethernet, порт WAN 2.5G Ethernet, підтримка двох WAN, підтримка технології AiMesh, функція VPN Fusion, трирівневий прискорення Fi 6E (802.11ax) — загальна швидкість передавання даних через мережу Wi-Fi досягає 16 000 Мбіт/с. Розширене покриття — ексклюзивна технологія ASUS RangeBoost Plus, що розширює радіус дії сигналу Wi-Fi та загальну площу покриття мережі. Гнучке налаштування mesh-системи — можливість під'єднання інших AiMesh-маршрутизаторів ASUS за допомогою виділеного каналу 5 ГГц або 6 ГГц Два порти стандарту 10G Ethernet — високошвидкісне дротове під'єднання WAN/LAN. WAN-порт 2.5G Ethernet — пріоритет мережевого трафіку Трирівневе ігрове прискорення — оптимізоване оброблення ігрового трафіку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 2.425 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 12 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 354 х 354 х 193 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AXE16000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 696 ₴





